KONST / Litografier / Litografi 15507439
nr 1550 7439
Arvid Knöppel
(1892-1970), Sverige
Litografi, 2 st, Signerad, numrerad 200 upplaga, Rådjur-Lodjur, yttermått inklusive ram: 72x34-69x55 cm
Utrop:
500 kr
måndag 3 juli 2023
kl 18:59:55
Arvid Knöppel
Läs mer om Arvid Knöppel